قهوه ای سرگرمی کاربران سرگرمی هزار و یک شب

قهوه ای: سرگرمی کاربران سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری افتتاحیه‌ای با آخرین فیلم کیارستمی در آرژانتین

آخرین ساخته عباس کیارستمی به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره بین‌المللی فیلم مستند «بوینوس آیرس» در کشور آرژانتین به روی پرده می‌رود.

افتتاحیه‌ای با آخرین فیلم کیارستمی در آرژانتین

افتتاحیه ای با آخرین فیلم کیارستمی در آرژانتین

عبارات مهم : آخرین

آخرین ساخته عباس کیارستمی به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره بین المللی فیلم مستند «بوینوس آیرس» در کشور آرژانتین به روی پرده می رود.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت سینمایی لاتین «Escribiendocine»، مسئولان برگزاری جشنواره فیلم مستند «بوینوس آیرس» (FIDBA) اعلام کردند که مراسم افتتاحیه این مناسبت سینمایی در تاریخ ۲۶ جولای (۴ مرداد) برگزار می شود که با نمایش فیلم «۲۴ فریم» ساخته عباس کیارستمی همراه خواهد بود.

افتتاحیه‌ای با آخرین فیلم کیارستمی در آرژانتین

این فیلم که نخستین نمایش جهانی خود را در بخش خاص هفتادمین جشنواره فیلم کن تجربه کرد، آخرین اثر یکی از بزرگترین کارگردانان تمامی دوران است که ساخت آن پیش از درگذشت کیارستمی شروع شد و بعد از درگذشت وی به وسیله پسرش احمد کیارستمی تکمیل شد.

این نخستین نمایش فیلم «۲۴ فریم» در قاره آمریکا خواهد بود و این فیلم در تاریخ ۲۹ جولای نیز در چندین سالن سینمایی این جشنواره به صورت همزمان و بصورت رایگان جهت مخاطبان به روی پرده می رود.

آخرین ساخته عباس کیارستمی به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره بین‌المللی فیلم مستند «بوینوس آیرس» در کشور آرژانتین به روی پرده می‌رود.

فیلم تجربی «۲۴ فریم» مجموعه ای از فیلم های کوتاه چهار و نیم دقیقه ای با الهام از تصویرهای ثابت مشمول بر نقاشی و تصویر های گرفته شده است به وسیله خود کیارستمی است.

این فیلمساز پیش از این راجع به فیلم «۲۴ فریم» گفته بود: «نقاشان تنها یک فریم از واقعیت را ثبت می کند و نه هیچ چیز پیش و بعد آن را. در فیلم «۲۴ فریم» تصمیم گرفتم از تصویر هایی که در طول این سال ها گرفتم، استفاده کنم و چهار و نیم دقیقه از آنچه را که تصور می کردم پیش و بعد از هر تصویر رخ داده نیز در آن قرار داده ام. نخستین بار هنگامی که مشغول فکر راجع به آثار نقاشان بزرگ پیش از اختراع سینما بودم، ایده فیلم «۲۴ فریم» شکل گرفت.»

«۲۴ فریم» قرار است در چند مناسبت سینمایی دیگر از جمله جشنواره فیلم «مسکو» و «ملبورن» نیز به روی پرده خواهد رفت.

افتتاحیه‌ای با آخرین فیلم کیارستمی در آرژانتین

چهارمین جشنواره بین المللی فیلم مستند «بوینوس آیرس» از تاریخ ۲۴ جولای تا دوم اوت (۲تا ۱۱ مردادماه) در کشور آرژانتین برگزار می شود.

واژه های کلیدی: آخرین | تصویر | نمایش | جشنواره | سینمایی | کیارستمی | آرژانتین | جشنواره فیلم | عباس کیارستمی | درگذشت کیارستمی | جشنواره بین المللی فیلم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz