قهوه ای سرگرمی کاربران سرگرمی هزار و یک شب

قهوه ای: سرگرمی کاربران سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فصل بعد در الغرافه می‌مانم/ افزایش در جام جهانی نشانه ماست ، طارمی

طارمی از عملکرد خود در لیگ ستارگان قطر راضی است و تاکید کرد که فصل بعد هم در الغرافه می‌ماند.

فصل بعد در الغرافه می‌مانم/ افزایش در جام جهانی نشانه ماست ، طارمی

طارمی: فصل بعد در الغرافه می مانم/ افزایش در جام جهانی نشانه ماست

عبارات مهم : ایران

طارمی از عملکرد خود در لیگ ستارگان قطر راضی است و تاکید کرد که فصل بعد هم در الغرافه می ماند.

به گزارش ایسنا، مهدی طارمی در فصل جابجایی زمستانی بود که به الغرافه قطر پیوست و توانسته عملکرد خوبی در این تیم داشته باشد. طارمی در گفت و گویی که با استاد الدوحه داشت راجع به مباحث زیادی سخن به میان آورد. او راجع به اوضاع خود در الغرافه گفت: قبل از پیوستن به الغرافه این تیم را به خوبی می شناختم و می دانستم که از عالی ترین تیم های قطر هست. خوشحالم که در الغرافه بازی می کنم و امیدوارم که بتوانم با این تیم عملکرد خوبی از خود نشان دهم.

او راجع به ماندن و یا جدایی خود از الغرافه گفت: قرارداد من یک سال و نیم است و اگر کلوب بخواهد من فصل بعد هم به بازی کردم در الغرافه ادامه خواهم داد.

فصل بعد در الغرافه می‌مانم/ افزایش در جام جهانی نشانه ماست ، طارمی

طارمی راجع به عملکرد خود گفت: خوشبختانه عملکرد خوبی در الغرافه داشته ام و توانسته ام در 14 بازی 9 گل به ثمر برسانم و چهار پاس گل هم بدهم. فصل بعد جهت قهرمانی در لیگ ستارگان قطر تلاش خواهیم کرد.

او راجع به ضرب دیدگی اش گفت: بر اساس گزارش پزشکان بعد از دیدار برابر الاهلی دچار کشیدگی عضله شدم. در اردوی تیم ملی کشور عزیزمان ایران هم تنها یک نصف مسابقه بازی کردم. خوشبختانه الان وضعیتم خوب است و مشکلی ندارم.

طارمی از عملکرد خود در لیگ ستارگان قطر راضی است و تاکید کرد که فصل بعد هم در الغرافه می‌ماند.

طارمی راجع به هماهنگی بالایی که با اسنایدر دارد گفت: اسنایدر بازیکن بزرگی است و همه او را می شناسند. خیلی سریع با این بازیکن بزرگ هماهنگ شده است ام و این به خاطر این است که تیم الغرافه مثل یک خانواده است و بازیکنان رابطه خوبی با هم دارند. من رابطه بسیار خوبی با همه بازیکنان و مدیران الغرافه دارم.

طارمی راجع به تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: در گروه بسیار مشکل قرار داریم. با وجود آنکه اسپانیا و پرتغال شانس مهم افزایش به دور بعد هستند ولی نشانه مهم ما افزایش به دور بعد هست. البته تیم ملی مراکش هم تیم بسیار خوبی است و بازیکنان شاخصی دارد.

بهترین گلزن دو فصل اخیر لیگ کشور عزیزمان ایران در آخر سخنان خود گفت: هواداران الغرافه را با توجه به شناختی که از آنها دارم هواداران خوب و با محبتی هستند. امیدوارم که آنها را در جام امیر قطر ببینم و آنها مانند هر لحظه از تیم خود حمایت کنند. به همه آنها قول می دهم که جهت موفقیت الغرافه همه تلاشم را به کار می گیرم.

فصل بعد در الغرافه می‌مانم/ افزایش در جام جهانی نشانه ماست ، طارمی

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | بازیکنان | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz