قهوه ای سرگرمی کاربران سرگرمی هزار و یک شب

قهوه ای: سرگرمی کاربران سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات طارمی تصمیمش را جهت جدایی گرفته و نمی‌توان به او اصرار کرد که بماند / گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس مدعی شد، مهدی طارمی سفت و سخت به دنبال جدایی از این تیم است.

طارمی تصمیمش را جهت جدایی گرفته و نمی‌توان به او اصرار کرد که بماند / گرشاسبی

گرشاسبی: طارمی تصمیمش را جهت جدایی گرفته و نمی توان به او اصرار کرد که بماند

عبارات مهم : جدایی

سرپرست کلوب پرسپولیس مدعی شد، مهدی طارمی سفت و سخت به دنبال جدایی از این تیم است.

به گزارش تسنیم، حمیدرضا گرشاسبی بعد از تساوی بدون گل پرسپولیس برابر نفت تهران، اظهار داشت: بازی خوبی بود و حریف 11 نفره درون دروازه اش قرار گرفته بود. البته بازیکنان ما نیز به آن شکلی که باید بازی می کردند به میدان نرفتند و در واقع روز، روز ما نبود. دو بازیکن تیم ما نیز که به علت تنبیه انضباطی بیرون بودند و به هرحال ما امروز یک بازی یک طرفه و یک گله را شاهد بودیم.

طارمی تصمیمش را جهت جدایی گرفته و نمی‌توان به او اصرار کرد که بماند / گرشاسبی

وی راجع به درگیری فرشاد احمدزاده و گادوین منشا در تمرینات پرسپولیس و خط خوردن آنها از لیست بازی امروز گفت: این دو بازیکن به کمیته انضباطی کلوب دعوت شده است اند و باید پاسخگوی واکنش‌ها خود باشند. سرپرست تیم نیز گزارشی از این عنوان را ارائه خواهد کرد. البته این درگیری به آن شدتی که شما می گویید نیست، ولی باید بگویم که این رفتارها شایسته تیمی همچون پرسپولیس نیست.

سرپرست کلوب پرسپولیس راجع به مسئله به وجود آمده در پول پرداختی به مانوئل ژوزه سرمربی پیشین پرسپولیس بیان کرد: ژوزه پیر شده است و در منزل نشسته و می گردد تا از پرسپولیس پول جدا کند! او می گوید که کلوب بدهی خود را سه روز دیرتر پرداخت کرده و به همین علت باید 39 هزار دلار دیگر بپردازیم!

سرپرست کلوب پرسپولیس مدعی شد، مهدی طارمی سفت و سخت به دنبال جدایی از این تیم است.

گرشاسبی راجع به پیشنهاد تیم های خارجی و درخواست جدایی مهدی طارمی تصریح کرد: یکی دو کلوب در این باره پیشنهاد داده اند که البته هنوز تصمیم نگرفته ایم. طارمی سفت و سخت به دنبال جدایی از پرسپولیس هست. ما حتی در هیئت مدیره نیز تصمیماتی را در این باره گرفتیم، ولی این بازیکن تصمیمش را گرفته است که از پرسپولیس برود. در چنین شرایطی خیلی هم نمی شود که به یک بازیکن اصرار کرد، آیا که او باید دلش با تیم باشد.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: قرارداد طارمی تا آخر فصل است و او تا چند ماه دیگر بازیکن آزاد محسوب می شود. با توجه به دوران محرومیت طارمی او نهایتاً سه ماه می تواند در تیم ما باشد و بعد از آن به عنوان بازیکن آزاد می تواند به آسانی راهی تیم دیگری شود.

واژه های کلیدی: جدایی | بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz